Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady

sty fakt - to, że SEO jest coraz...Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym rezultatów, lub dlaczego to tyle kosztuje. Trzeba zrozumieć jede

Dodane: 11-08-2014 09:31
Kilka słów o SEO z drugiej strony barykady Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym rezultatów, lub dlaczego to tyle kosztuje. Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że SEO jest coraz...Pozycjonowanie zza kulis to nie jest taka prosta sprawa. Wielu przedsiębiorców nie ogarnia, z jakiego powodu nie ma błyskawicznym rezultatów, lub dlaczego to tyle kosztuje.

Trzeba zrozumieć jeden prosty fakt - to, że SEO jest coraz bardziej popularne i staje się czymś tak oczywistym dla firmy, jak posiadanie strony internetowej, ma to swoje plusy i minusy.

Wiadomo, że pozytywne jest to, że rośnie liczba potencjalnych klientów. Za tym jednak zwiększa się również konkurencyjność w branży, co czasami wypada całkiem zabawnie. Pozycjonowanie dopisują sobie do listy świadczonych usług prawie wszyscy, którzy zajmują się czymkolwiek związanym z internetem. Albo i nie związanym. Bo jeszcze rozumiem firmy zajmujące się stronami, lub prowadzeniem fejsbukowych fanpejdży. Ale... Poligrafia? Naprawdę? Tak - naprawdę.

Więc teraz jest czas, żeby spojrzeć na złe strony popularności usługi. A jest nią wzrost konkurencji w Google. Firmom się wydaje, że SEO da się zrobić tanio. Cóż - może na jakieś wyjątkowo mało konkurencyjne frazy da się tanio. Ale takich jest już coraz mniej. Szkoda, bo prowadzi to do niezdrowej konkurencji cenowej, która tak naprawdę nie jest korzystna dla nikogo.

© 2019 http://foto-video.zgora.pl/